JAK KARNAWAŁ, TO KARNAWAŁ

Na balach karnawałowych i maskowych, w przeciwieństwie do uroczystych i sztywnych rautów, panuje atmosfera swobodna. Oczywiście obowiązuje tutaj odpowiedni strój. Najpraktyczniejsza jest sukienka stylowa. Może ona być modna, z małymi od czasu do czasu przeróbkami, przez kilka lat.

Trzeba unikać nadmiaru biżuterii sztucznej, a nawet prawdziwej. Bardzo dbać o uczesanie, szczególnie nad ranem, gdyż rozrzucone włosy mogą zespuć najlepsze wrażenie. Na balu musimy wyglądać dużo piękniej niż zazwyczaj, to nas ogromnie podnosi na duchu i dodaje pewności siebie. O tym niech pomyślą nie tylko panie, ale i panowie. Udany bal powinien .mieć coś z bajki. A więc zrzućmy codzienną „skórę” statecznego, poważnego, pedantycznego pana kierownika i przeobraźmy się w świetnego, pełnego werwy i humoru kompana.

Na zabawie niczym się nie gorszmy fnie mówiąc oczywiście o pijaństwie lub brutalnym zachowaniu), chyba tylko nudziar- stwem, ale sami również nie stwarzajmy podstaw do czynienia nam zarzutów.

Zwróćmy uwagę, aby nad ranem estetycznie wyglądać. Nie można razić otoczenia spoconymi rękami, błyszczącą twarzą, na wpół startą szminką. Mężczyzna, który wypadł z formy, nie robi przyjemnego wrażenia, tym bardziej zaś kobieta. Pamiętajmy nade wszystko, że pod wpływem nadmiaru alkoholu nawet ludzie eleganccy stają się trywialni, tracą kontrolę nad sobą.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>